♥SB♥

Seznam SBé 2 (po třízení) aneb nepotěšili jste mě, ani já vás nepotěším!!

2. srpna 2009 v 19:01 | Kristý
Tak jako fakt jste mě docela zklamali!! Z nějakých 22 SBének se mi jich zapsalo 4 ve vymezeném týdnu, 1 o den později a 1 nové SBénko!! Jenom!! Jako někteří z vás měli v tuto dobu pozastaveno, ale fakt jen málo a už mě to stejně nebaví...když vím, že ty Sbénka, co mají pozastaveno a MUSÍM na ně po téhle stránce brát ohled, ke mě stejně ani normálně nechodí, tak proč bych měla přihlížet k tomu, že měli pozastaveno?? Proč?? Akorát zbytečná ztráta času!!

Mocko děkujíí že se zapsali 2 mé nejky AFFska a pak jedno opravdu moc super Sbénko (přidávám do nej) a i ostatní!! Díky aspoň kvůli vám jsem se nemusela zbláznit!!

Takže seznam je tu:

Nej Sbé:


♥♥♥Kačule♥♥♥

♥♥♥♥*Smileyx*♥♥♥

Super Sbé:

♥♥...T3JunKa...♥♥

Good Sbé:

Terez

MišÍíQ

Hrozné Sbé (hrozí smazání):

!!-----!!

Nové Sbé:

Pozastavené Sbénka (vybrala jsem si jen tři a to proto že ho znám dlouho ostatní pozastavení nerespektuji, poněvadž ke mě nechodíte ani když pozastaveno nemáte!!):


petaska96


Všechny ostatní, co nejsou na seznamu mažu a žádám je, aby si mě smazali také, i když nepředpokládám že by si tohle vůbec přečetly!!

♥♥♥Všecky moje SB-čka♥♥♥

19. února 2009 v 21:25 | Kristý
Tak jsem se rozhodla dát si vás pod zámek:D...nebudete už v menu ale v tomhle článku ve specl rubrice...doufám že to nikomu nevadí:D tak jdem na to...

Moje milovaná SB-čka


Mám vás všechny moc ráda!! a posílám vám véééélkou pusu :-*!!

 
 

Reklama