Srpen 2009

Nebudu tu...

26. srpna 2009 v 11:37 | Kristý |  Info o blogu+my diary
Nebudu tu do pátku ode dneška sry že vám to nedám vědět. Nic musím jít za chvíli jedu a ještě nemám sbaleno:D:D tak pááško!!

Za SONF pro mě...kujíí...

23. srpna 2009 v 11:47 | Kristý |  Diplomky pro nás

For me za 3. místo

Je to od→

No sice jsem až 3. ale diplomek a avatar hezkej ne?!:D

MT-blend-Hannah Montana

22. srpna 2009 v 23:06 | Kristý |  Naše výtvory
Hej mě se dcla líbí!! Co Vám?? Je takovej já nwm zvláštní...divnej:D no ale líbí se mi...

Volný design 0.3-Emma Watson

22. srpna 2009 v 22:08 | Kristý |  Volné designy

Téma: Emma Watson
Pravidla pokud chceš dess:

1) Mít design na blogu aspon týden!!
2) Neměnit design!! V žádném případě ho nebudete měnit!!
3) Nevydávat design za svůj!! Byla bych ráda (ale není to nutné) kdybyste na blogu zveřejnili že jsem design dělala já...ale nemusíte...Prostě nevydávat design za svůj!!

Dess:

Klikací ikonka:

Menu může být kdekoliv→pod záhlavím, napravo nebo nalevo stránky.

Tak jestli ho někdo chcete a souhlasíte s pravidly→napište do komentářů!!
Nelíbí se Vám tento design? Chcete jiný? Objednejte si ho zde→OBJEDNEJ SI DESIGN!

Volný design 0.2-Avril lavigne

22. srpna 2009 v 13:22 | Kristý |  Volné designy
Takže jednou zase přináším volný dess...

Téma: Avril Lavigne

Pravidla pokud chceš dess:

1) Mít design na blogu aspon týden!!
2) Neměnit design!! V žádném případě ho nebudete měnit!!
3) Nevydávat design za svůj!! Byla bych ráda (ale není to nutné) kdybyste na blogu zveřejnili že jsem design dělala já...ale nemusíte...Prostě nevydávat design za svůj!!

Dess:

Klikačka:
Tak jestli ho někdo chcete a souhlasíte s pravidly→napište do komentářů!!
Nelíbí se Vám tento design? Chcete jiný? Objednejte si ho zde→OBJEDNEJ SI DESIGN!

Harry Potter-v TV Maxu 17/09-Kazové zboží?

19. srpna 2009 v 11:26 | Kristý |  Film-Princ dvojí krve
*Předem se omlouvám za kvalitu snímků, ale fotila jsem to hodněkrát a aby na fotkách bylo něco vidět nefotila jsem s bleskem, proto jsou některé fotky kapánek rozostřené.

Kazové zboží?Článek z TV Maxu 17/09:

Po premiéře Harry Potter a Princ dvojí krve nazabodoval jen v žebříčku návštěvnosti, ale i v jiném, mnohem méně lichotivém. Ve filmu bylo totiž fanoušky nalezeno téměř šedesát "chyb", a Harry tak těsně, ale přece trumfl i druhé Transformátory. Tedy Transformery, promiňte. Pokud se vám v kině zdálo všechno v pořádku, zabruste na stránku MovieMistakes.com. Zjistíte, že Ron umí mluvit se zavřenou pusou, Harry zázračně mění účes...

Můj názor:

Jak šedesát chyb je hodně! ("Zabrousila" jsem na ty stránky a zjistila, že teď už jich tam je přesně 71!! přesný odkaz na chyby ve filmu HP a Princ dvojí krve zde→http://www.moviemistakes.com/film7523.) Jenže berme v úvahu, že je to jen film a lidé nejsou neomylní, i když se jich na filmu podílí třeba 1000!! Přeložila jsem vám některé z prvních "chyb", které tam fanoušci píší...nebudu je překládat všechny, protože to by mě opravdu nebvilo!

1. chyba:

Anglicky:When Dumbledore has died, and Harry is kneeling on the side of him, you can see Dumbledore breathe. And I don't think even if he's a wizard that he can breathe when he's dead.

Česky: Když Brumbál zemře, a Harry klečí na jeho straně, můžete vidět jak Brumbál dýchá. A já nemyslím dokonce když je kouzelník, žemůže dýchat, když je mrtvý.

2. chyba:

Anglicky: When Dumbledore gets up to give a speech, the gold owl on his pedestal shakes its head and then spreads its wings, which are perfectly clean. Later during the speech, the wings are shown covered in dried wax from the candles.


Česky: Když Brumbál začíná s proslovem, zlatá sova na jeho podstavci zatřese její hlavou a pak roztáhne její křídla, která jsou perfektně čistá. Později běhěm řeči, se křídla ukázala pokrytá zaschlým voskem ze svícnů.

3. chyba:

Anglicky: After Harry arrives at the Burrow, when he, Hermione and Ron are sitting and chatting, Hermione changes position - notably her knee is up, down, up, etc.


Česky: Po příjezdu Harryho do Doupěte, když on, Hermiona a Ron sedí a kecají, Hermiona mění pozice - znatelně je její koleno nahoře, dole, nahoře, atd.


No víc toho překládat nebudu...Nevybírala jsem ty chyby jak jdou za sebou, ale tak náhodně...No myslím, že je to blbost...kdo by si všiml toho, že Brumbál dýchá (vsadím se, že to je uplně neznatelné), kdo by si všiml, že nejdřív jsou křídla sovy čistá a pak ne, a s tím posledním bych to viděla takhle: nechtěli, aby pořád seděla stejně...je to přirozený když se mění pozice (já si toho nevšimla a možná, že je vyměnila mnohokrát, ale to už je detail)...no a ostatní jsem nečetla, protože mě to moc nebaví překládat...ale myslím, že nějaké ty chyby jsou naprosto absurdní!!

Jaký názor na to máte vy?

Článek pro vás připravila *Kikča...(TENTO ČLÁNEK MI ZABRAL HODNĚ ČASU, PROTO PROSÍM RESPEKTUJTE PRAVIDLA KOPÍROVÁNÍ, A TO KOPÍROVAT VŽDY SE ZDROJEM!! OPRAVDU PROSÍM KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM, PROTOŽE TENHLE ČLÁNEK MI DAL ZABRAT!!)+navíc jsem to sama překládala!!
Původní zdroj: Bravo


HP-v Bravu 15/09-Jak zabít lorda Voldemorta? + Hádejte, kdo si vysloužil záhlaví na kalendáři na měsíc srpen?

19. srpna 2009 v 10:26 | Kristý |  Film-Princ dvojí krve
*předem se omlouvám za kvalitu snímků, ale fotila jsem to hodněkrát a aby na fotkách bylo něco vidět nefotila jsem s bleskem, proto jsou některé fotky kapánek rozostřené.


Harry Potter
Jak zabít lorda Voldemorta?Článek z Brava 15/09:

Mezi nadějí a smrtí, láskou a rozchodem: kouzelnický učeň Harry Potter zažívá v šestém díle chaos!
Dlouhé dva roky nechali filmaři čekat fanoušky sedmidílné knižní ságy o Harrym a spol. od posledního filmu "Harry Potter a Fénixův řád". Teď je to konečně tady! 16. července vstupuje "Harry Potter a Princ dvojí krve" do kin-šestý díl příběhu o nejslavnějším studentovi bradavické školy čar a kouzel je na světě. Téměř celý rok ležel hotový v trezoru filmové firmy Warner. Celé měsíce žadonili fanoušci o dřívější premiéru v kinech. Producenti ale zůstali neoblomní, aby ještě více vystupňovali napětí. Vypadá to, že jim jejich záměr vyjde-hysterie kolem nové story je vyšroubovaná na maximum! Co nás čeká ve filmu "Harry Potter a Princ dvojí krve"? Tohle je jisté: Bude to hodně strašidelné-ale zároveň romantické jako nikdy předtím!
Príběh: Harry (Daniel Radcliffe) objeví ve staré skříni učebnici lektvarů. Tento cenný kousek patřil dříve tajemnému princi dvojí krve, který knihu doplnil mnoha užitečnými poznámkami. Díky těmto komentářům zná Harry tolik tajných receptů, že jsou jím učitelé nadšeni. Taky z ní vyčte pár podivných kouzel, které nadmíru rozčilují hlavně Hermionu. Ředitel školy Albus Brumbál (Michael Gambon) dává Harrymu soukromé hodiny, což je v bradavické škole čar a kouzel absolutní výjimkou. Nikdo netuší, že se při nich spolu vydávají s pomocí myslánky hlavně do vzpomínek. Při jedné své cestě ti dva zjistí, proč lord Voldemort (Ralph Fiennes) dosud nemohl být zničen. Jedná se o životně důleživou informaci, neboť Voldemort je zase silný a mocný. Během školního roku dochází opakovatelně k nevysvětleným napadením s dost vážnými následky. Harry okamžitě podezírá svého úhlavního nepřítele Draca Malfoye (Tom Felton)-a to oprávněně. Na jeho zápěstí totiž zahlédl znamení zla-neklamný důkaz, že se Draco přidal k Smrtijedům! jeho úkol: zabít ředitele školy Brumbála! To je síla! A za vším nestojí nikdo jiný než zákeřný Ty-víš-kdo. Harry má ale i příjemnější, i když neméně složité problémy. Zamiluje se totiž do Ginny (Bonnie Wright), mladší sestry svého nejlepšího kamaráda Rona (Rupert Grint) A právě tahle skutečnost značně zaměstnává jeho svědomí. Také Ron je v citovém chaosu. Nemůže se rozhodnout mezi dvěma holkami-Hermionou (Emma Watson) a Levandulí (Jessie Cave). Vrcholem filmu je zúčtování na astronomické věži, kde jde Brumbálovi o život! Dokáže ho Harry zachránit? A kdo je vlastně oním záhadným princem dvojí krve? Všechny odpovědi najdeš od 16. července v kině!

Můj názor:

No pro fanoušky Harryho to není nic zajímavého. Je to vlastně jen o tom, co je v šestém filmu a to už všichni vědí. Na druhou stranu, kdo nečetl knihu a nevydal se před tímto Bravem do kina, je pro něj tento článek jako stvořený! Harry Potter je prostě fenomén a myslím, že to, co píšou v tomto článku ví každý fanoušek...Z mé strany jsem naopak zářila štěstím z množství fotek, které se budou skvěle vyjimat na mé nástěnce!:)

Jaký názor na to máte vy?


Fotky k filmu z Brava + Hádejte kdo si vysloužil záhlaví na kalendáři na měsíc srpen?→clic c.č.
Oznámko, co teď bude s blogem

18. srpna 2009 v 11:48 | Kristý |  Info o blogu+my diary
Takže neni to nic, že bych pozastavovala nebo, že mě blog nebaví. Jen sem přidám do hlavních rubrik rubriku Harry Potter a do toho samozřejmě hodně rozcestníků. Do jednotlivých rubrik pak budu přidávat články, takže abyste se nedivili, že tu teď bude hodně článku týkajících se HP. Je to aby byl v každé rubrice alespoň jeden článek nebo o to se aspoň pokusím:D:D Až tomu tak bude tak se vše vrátí do normálu tzn. články budu přidávat jaké se mi bude chtít (já osobně silně pochybuji, že se mi podaří přidávat jen o HP! Myslím, že to bude pořád stejné, ale můžu se mýlit:D každopádně teď tu přibyde HP:D)

Diplík pro mě od new SBé:) kujíí:)

18. srpna 2009 v 11:19 | Kristý |  Diplomky pro nás
Kuju moc je krásnej!!:-*
Od→Hilary Duff-v TV max 16/09-Koláčky přátelství

18. srpna 2009 v 10:49 | Kristý |  Hilary-něco málo o ní
Tákže rozhodla jsem se připravovat pro vás občas nějaké ty články ze světa celebrit...nebudu je kopírovat...vezmu si z nich jen základ a ostatní napíšu sama nebo jak to udělám např. u tohoto článku vyfotím něco co bylo v časáku či novinách, vlastnoručně sem přepíšu, co tam psali a napíšu k tomu svůj názor...Tak co vy na to??

Hilary Duff a její Koláčky přátelstvíČlánek z TV maxu 16/09:

Jedenadvacetiletá Hilary Duff hostovala v epizodě Gossip Girl a mela velký strach, jak ji ostatní přijmou mezi sebe. Rozhodla se jim proto trochu podstrojovat a na natáčení dorazila s nůší koláčků a dalších pečených pochutin. A měla vyhráno. Stejný koláčkový tah udělala Katie Holmes vloni při natáčení komedie Ženy z balíku. Koláčky v Hollywoodu vyřeší snad úplně všechno.

Můj názor:

Mě to přijde blbý. Ne, že bych proti Hilary něco měla, naopak mě jako herečka do romantických komedií úplně sedí, ale tohle se mi zdá jako podlejzání. Myslím, že lidi, kteří jí mají rádi, by ji tam přijali normálně a ti, co ji nemají příliš v lásce (neříkám, že nějací jsou:D) by to nedávali najevo a myslím, že u nich, stejně jako u mě, to zapůsobilo dojmem podlízání. No v jak se píše na konci v Hollywoodu se asi všechno řeší jinak-a to koláčky.
AKTUALIZACE: Terez máš asi pravdu možná jsem tento článek i Hilary hodnotila moc ostře...Na druhou stranu (jak říkáš) to od ní bylo milé, že si s tím dala práci a vůbec něco přinesla...no je to sporné:)

Jaký názor na to máte vy??

Článek pro vás připravila *Kikča...
Původní zdroj: TV Max