Červen 2008

HSM1

27. června 2008 v 11:07 | Titinka |  High school musical
High School Musical
Rok výroby: 2006
Hrají:Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Blu,atd...........
Popis:High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzen,í a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

Film byl jeden z nejvice uspesnych na Disney kanálu Originalnich filmu, publikovany s pokracovanim zatvrzelý vedlejsi produkt, a zvukovy zaznam, ktery byl nejvice komerecne-uspesne album roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo.
Fotky:
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical)
High School Musical (High School Musical))

Avril řekla...

27. června 2008 v 11:02 | Titinka |  Avril-rozhovory

Toto řekla Avril Lavigne!!

Oblékám se dobře a vypadám sexy, takže jestli se vám to nelíbí - máte smůlu. Haha!"
"Mohla bych být jako Britney, mohla bych být LEPŠÍ než Britney. A kdybych prodávala svoje tělo, nosila bych takové hadry, ale já prodávám svoji hudbu."
"Škola tě učí to, co budeš dělat po zbytek života... Já už to vím."
Holky se zdají být citlivější, že? To vám hodně pomůže, abyste psaly lépe. Kluci svoje pocity radši skrývají. Jedna věc, kterou holky dělají, ale já ne, je prodávání svého těla. Chci, aby mě lidi respektovali, a nechystám se kvůli tomu někde natřásat nebo nosit push-up podprsenku."

Avril:,,Nejsem žádná zlodějka!"

27. června 2008 v 11:01 | Titinka |  Avril-rozhovory
Rocková skupina The Rubinoos ze 70. let minulého století vyhlásila, že hit kanadské zpěvačky Avril Lavigne "Girlfriend" ukradl melodii z jejich skladby z roku 1979 "I Wanna Be Your Boyfriend". Na jejich nápadnou podobnost upozornil i kritik Thomas Erlewine v článku pro americký hudební magazín The Billboard.
První soudne pojednávání v této kauze bylo stanovené na 28. srpna v Oaklandě.
Avril Lavigne se však proti těmto obviněním brání. "Nikdy jsem takovou skladbu neslyšela," tvrdí zpěvačka. "Jejich obvinění je založené na podobnosti pěti slov. Všechny skladby však zdílejí podobná slova a emoce," dodává.
Jednoznačně odmítavě zareagovala nejen na obvinění The Rubinoos, ale taky na vyhlášení kanadské zpěvačky Chantal Kreviazuk, která pro změnu tvrdí, že Avril použila motiv jedné z jejích skladeb pro své nové album The Best Damn Thing.
"Chantaliny komentáře poškozují moji reputaci, jsou urážkou na cti a zvažuju soudní žalobu," přešla do protiútoku Lavigne. Zároveň dodává, že príčinou jejího obvinění je jednoznčně snaha po pomstě, potom s ní Avril ukončila spolupráci. "Je jen zatrpklá," hovoří ve svém vyhlášení Avril Lavigne.

Avril je 29. Nejkrásnější ženou světa!

27. června 2008 v 10:57 | Titinka |  Avril-ostatní
Prestižní magazín FHM každoročně uspořádává anketu o nejkrásnější ženu světa. Tento rok tomu není jinak. Anketa se jmenuje FHM SEXIEST WOMEN IN THE WORLD 2007, přičem hlasují návštěvníci stránky. Jako nejkrásnější podle této ankety je Jessica Alba. Avril sa umístila na pěkném 29 místě, což je o to víc cenné, protože se v této anketě objevila poprvé tento rok. Celý seznam nejkrajších žen hledejte pod celým článekm.
ze supermusic.sk
1. Jessica Alba
2. Keeley Hazell
3. Eva Longoria
4. Adriana Lima (Brazilian supermodel)
5. Scarlett Johansson
6. Hayden Panettiere (US actress)
7. Cheryl Tweedy
8. Angelina Jolie
9. Emily Scott
10. Elisha Cuthbert
11. Eva Mendes
12. Keira Knightley
13. Evangeline Lilly
14. Christina Aguilera
15. Rachel Stevens
16. Kelly Brook
17. Sarah Harding
18. Beyonce Knowles
19. Alessandra Ambrosia
20. Cameron Diaz
21. Jessica Simpson
22. Nicole Scherzinger
23. Gemma Atkinson
24. Jessica Biel
25. Kate Middleton
26. Holly Willoughby
27. Nadine Coyle
28. Carmen Electra
29. Avril Lavigne
30. Lindsay Lohan

Avril o sobě dala vědět na MySpace

24. června 2008 v 14:33 | Kristý |  Avril-rozhovory
Ahoj lidi,

Právě jsem doma a snažím se být v klidu. Byla jsem nemocná skoro celé turné a teď už jsem ztratila hlas. Nikdy jsem nezrušila žádný koncert po dobu mojí dlouhé kariéry a teď jsem to musela udělat. Tohle je děsný!

Moc se omlouvám! Byla jsem na turné asi 60 dnů. Měla jsem třikrát chřipku ale nikdy to nebylo tak vážně,a teď to prostě pokračuje. Myslím,že jsem prostě vyčerpaná. Odehrála jsem čtyři koncerty v Texasu (a to je dost pro můj nemocný hlas) a v úterý ráno jsem se ve Vegas vzbudila bez hlasu! Myslela jsem,že koncert ve Vegas zruším,ale ustála jsem to.. sotva. Prostě jsem to odzpívala a dala jsem do toho všechno,ale bohužel to porušilo můj hlas ještě víc.

Včera ráno když jsem se vzbudila,tak jsem věděla,že večerní koncert prostě nebudu schopna odzpívat. Včera jsme jeli domů a šla jsem k mojemu krčnímu doktorovi. Do krku mi dal kameru. Ewww,pozvracela jsem se! Bylo to celkem vtipné. Říkal,že mám zánět hrtanu.

Takže,jo,je to blbý.Předpokládala jsem,že odehraju ten koncert v San Diegu a taky,že vystoupím na Jay Leno zítra a na show live with Ryan Seacrest dneska,ale musím to taky zrušit. Jsem doma a odpočívám se svým hlasem na dva dny a doufám,že už budu brzo zase v pohodě. Díky za pochopení a ještě jednou se upřímně omlouvám,je mi to líto.

Avril

Avril lavigne: ,,Neznáte mě! Tak držte hubu!"

24. června 2008 v 14:29 | Kristý |  Avril-rozhovory
BRAVO: Pořád vystupuješ tak neústupně. Je to způsob tvé sebeobrany?
AVRIL: Jsem silná osobnost. Jinak to totiž nejde - stále se musim vypořádávat s hormadou špíny a pořád očišťovat moje jméno. Musím bojovat za sebe a za svou věc - jinak to za mě nikdo neudělá! Jsem hodně silná, ale není vůbec pravda, že jsem drsňačka. Jen si prostě nenechám všechno líbit.
BRAVO: Ničí tě, když slyšíš nebo čteš různé pomluvy a špíny o své osobě?
AVRIL: Občas jsem hodně smutná. Spousta věcí mě opravdu zraňuje. Hlavně když se na veřejnosti šíří věci, které prostě nejsou pravda. Jako například obvinění, že jsem ukradla songy. Pomlouvají mě a zpochybňují moje umění. To je prostě neskutečná drzost! Jsem jedna z nejúspěšnějších zpěvaček, prodala jsem 30 milionů desek. Proto jsem vždycky měla nepřátele. Čím lepší budu, tím horší to pro mě bude. Snažím se soustředit na pozitivní věci - ale není to lehký. Naopak - pořádně frustrující. Abych to řekla jasně: Vy, co se mi snažíte ubližovat, mě neznáte! A sakra, nebyli jste přitom když jsem ten song psala! Prostě nevíte nic, co se dělo, takže držte hubu!
BRAVO: Nebojíš se, že by ti to mohlo zničit kariéru?
AVRIL: Ne! Protože vím, že mojí fanoušci při mě stojí a vědí, že mám talent a že všechny svoje songy píšu sama.Neposlouchaj, co o mě ostatní říkaj! Věřím jim a vím, že mě budou pořád podporovat. A proto je miluju!
BRAVO: Jaký byl vlastně důvod té delší přestávky před tvým posledním albem?
AVRIL: Netrpěla jsem žádným vyhořením nebo depresemi, jak se spousta lidí domnívala. Prostě jsem se na rok a půl stáhla do ústraní, abych se vdala, napsala nové songy a porozhlédla se po filmovým světě, abych prostě normálně žila! Pracuju nepřetržitě od svých 16ti let a doteď jsem si žádnou delší přestávku nedopřála.
BRAVO: Co je pravdy na tvých hereckých plánech?
AVRIL: To by bylo legrační, co? Kino mě přitahuje. Nejraději bych si zahrála nějakou špatnou holku. Mým oblíbeným filmem je "Narušení" s Angelinou Jolie. Taková role by byla perfektní. Přitahuje mě temná stránka...
BRAVO: Jak to myslíš?
AVRIL: Sama sebe považuju za hodně temnýho člověka. Jsem hrozně moc emocionální. Proto věřím, že bych takovýhle role zvládla nejlíp. Možná si taky zahraju v nějaký komedii, ale to až později.
BRAVO: Co bys chtěla během příštích let dokázat?
AVRIL: Ještě chci udělat pár CD. Moc nepočítám s tím, že bych točila filmy - a taky bych hlavně chtěla uvést svou vlastní módní značku! Jsem hodně tvůrčí, mám milion nápadů, miluju módu. Prostě si chci užívat života a předsevzala jsem si, že nepřipustím, aby mě všechen ten nátlak a špína šoubyznysu odrovnaly. Co chci zvládnout se taky podaří - o tom jsem přesvědčená!

Something about Love

17. června 2008 v 20:59 | anietka |  Básničky
Skoro dospělá,a přitom ještě dítě.Na krku maturitu a v hlavě spoustu kluků.Rtěnka a plesové šaty,džíny a tenisky.Panenka s dlouhými vlásky,plyšový medvídek,káva a nalakované nehty.Co čeká hranici dospělosti? Život??? Stejný a zároveň jiný,plný překvapení a zklamání.Chod rovně!Usmívej se!Tvař se důstojně!Jsi přece dospělá a dětství je nenávratně pryč...
V životě stačí jen chvilka,abychom se do někoho zamilovaly,ale nestačí někdy celý rok,abychom zapomněli.
Jsem krutý,jsem něžný,ale jsem život.Ty pláčeš?I v slzách je síla,tak jdi a ŽIJ!
Mám Tě rád,ty to víš,DOUFÁM že mě NEZRADÍŠ.
Slovo měj pro každého,úsměv pro někoho,lásku jen pro jednoho.
Těžko je kameni,který na dně pluje,těžko je tomu,kdo se zamiluje.
S láskou se dá trpět,s láskou se dá milovat,s láskou se dá všechno,jen ne studovat.
Co je komu do toho,Miluj a hotovo.
Až se Tvůj život rozsype na střepy,seber je a začni stavět nový,vždyť střepy znamenají ŠTĚSTÍ.
Každá cigareta je jedním hřebíčkem do rakve,a proto hodně kuř,aby jsi z ní nevypad!
Žádný rozum nekráčí tak jistě,aby nemohl zakopnout o srdce.
Správně vidíme jen srdcem.Co je důležité je očím neviditelné!
Stačí kapka a je z něj tatka.
Nehledej štěstí v tom,co ti chybí,ale v tom co máš.
Nebýt milován,to je smůla,ale nemilovat,to je neštěstí.
Láska hory přenáší,ale s blbostí ani nehne.
Neměla-li matka dozor,měla dát lepší pozor.A ted at se nemračí,až kočárek potlačí.
Žena je ohnivý efekt přírody.
Život je nejvzácnější dar na světě,nebot většina lidí pouze existuje.
Když se srdce nalomí,srdce kamaráda,zůstaň při něm jako my,neukazuj záda.Když nastane porucha,když ho něco zradí,pošeptej mu do ucha,"My Tě máme rádi".
Chytil jsem motýla-zahynul,Utrhl jsem květinu-zvadla.Poznal jsem,že všeho krásného se mohu dotknout pouze srdcem.
Miluj,koho máš rád,neboj se zrady,drž se svého srdce a ne cizí rady.

Jak lvové bijem o mříže

12. června 2008 v 14:41 | Kristý |  Básničky

Jak lvové bijem o mříže

Jak lvové bijem o mříže,
jak lvové v kleci jatí.
My bychom vzhůru k nebesům
a jsme zde zemí spjatí.
Nám zdá se z hvězd, že vane hlas:
,,Nuž pojďte páni blíže,
jen trochu blíže hrdobci,
jimž hrouda nohy víže.
My přijdem! Odpusť matičko,
již jsi nám země malá.
My blesk k myšlenkám spřaháme
a noha parou cvalá.
My přijdem! Duch náš
roste v výš a tepny touhou bijí
zimniční touhou po světech,
div srdce nerozbijí.
My přijdem blíž, my přijdem blíž,
my světů dožijeme.
My bijem o mříž ducha lvi
a my ji rozbijeme!

Best friends

12. června 2008 v 14:29 | Kristý |  Videjka

Píseň Best friends od Toybox hovoří za všechno pro co stojí v životě žít!


Skočíte na to hned? Jak končí waše prwní rande?

10. června 2008 v 20:56 | Ilisek
Znáte se již nějaký ten pátek, chodíte spolu do kina, na obědy i večeře, dokonale se ve všem shodnete a při tom všem se pořád držíte za ruce… Loučíte se dlouhým polibkem a něžnými doteky. Když vás však pozve domů, rozklepou se vám kolena a nakonec se vám podaří vymluvit na zítřejší prezentaci. Opravdu na něj nemáte chuť?

Jak sbalit kluka

10. června 2008 v 20:48 | Ilisek

Nešťastně zamilovaná aneb Jak sbalit kluka co se Vám líbí

Tak zaprvé, určitě se snažte. Co když on je ten pravý a výjimečný a vy ho zrovna minete. A jestli není, tak to nikdy nezjistíte a na stará kolena budete říkat:" No jo, kdybych já si tenkrát vzala Pištu Hufnágla." (to že je úplně blbej, byste se nikdy nedověděla, protože jste se o nic nepokusila). Takže tento bod je vyřešen. Vyčkávat přiměřeně, a když to nikam nevede, vzít situaci do vlastních rukou. Nešťastně zamilovaná
Jak na to:
1. Zkuste ho kontaktovat očima. Oči někdy řeknou více než slova. To ale neznamená, že se na něj budete koukat jak na svatý obrázek. Závazné city je to poslední, na co by váš partner chtěl odpovídat. Takže do pohledu dát radost, naději, tajemnost a sex-peal.
2. Seznamte se s jeho kamarádem či kamarádkou - tento způsob je jeden z nejlepších, u jeho přátel vám o nic nejde a daleko lépe se vám s nimi naváže přátelský kontakt. Tak získáváte dostatek času, abyste na sebe upozornila a sama lépe poznala toho druhého.
3. Napište mu mail. Můžete ho nachytat na dopisování s tajemnou neznámou. Je to hra, kterou málokdo odmítne. Je potřeba ale dodržovat zásadu - držme se reality. Mluvíme-li o sobě, snažte se být střízlivě kritičtí. Je potřeba pořádně ho na schůzku s vámi navnadit, ale při osobním setkání, musíte splnit a nejlépe předčit jeho očekávání.
4. Oslovte jej - to je způsob pro ty nejsebevědomější z nás. Postavit se k tomu čelem. Máme dobu emancipace, tak proč si ji nevybrat právě zde.
Nelepší je, když se setkáváte někde pravidelně a dalo by se najít společné téma. Horší je, když spolu jezdíte třeba jen tramvají. Pak to zkuste třeba tak:" Čau, já jsem Alča. Vidím tě tu každej den. Taky jezdíš na stavárnu?"
Udička hozena, teď také záleží na něm.
A co dělat, když vy jste vtom až po uši a on o tom ví a nehodlá na to reagovat?
Říká se, trpělivost růže přináší. Ale lépe je vyzkoušet ještě jednu léčku. Vykašlete se na něj. Teda jen tak, aby ho vaše zamilovanost případně neděsila. Začněte se věnovat sama sobě. Cvičte, běhejte, malujte, choďte po horách, začněte zpívat v kapele. Prostě udělejte něco pro sebe, co by vás bavilo. Věřte, že takováto vaše proměna ho může vyburcovat z jeho klidu a třeba si řekne, páni v té holce něco je. A jestli selžou všechny recepty, dejte si pauzu. Zbalte věci a odjeďte jinam. Domluvte si brigádu v Anglii. Naučíte se jazyk, provětráte si hlavu a získáte čas vše přehodnotit.
A pozor! V Anglii je taky spousta fakt pěkných kluků.

Láska

10. června 2008 v 20:44 | Ilisek |  L.Á.S.K.A. není žádná hra
» Láska je prsten a prsten nemá konce.

» Láska je jako sněhová vločka. Když si myslíš, že ji pevně držíš, roztaje...

» Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.

» Láska je jako slza. Rodí se v oku a padá k srdci.

» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

» Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem.

» Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..

» K čemu jsou krásné věci, nemůžeme-li je vidět milovnýma očima? Co dělat s krásou, ba i s radostí, neokoušíme-li je v srdci druhého? (R. Rolland)

» Láska je jako příklad z matematiky. Počítáš a u výsledků zjistíš, že jsi někde udělal chybu. Chceš se vrátit, ale nemůžeš - zvoní...

» Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné (Antoine De Saint-Exupéry)

Avril lavigne-Complicated-překlad

8. června 2008 v 20:41 | Kristý |  Avril-texty

Komplikované


Ah aha, život je už takový
Ah aha, ah aha, je to tak
Protože život je už takový
Ah aha, ah aha je to tak

Uklidni se Proč se rozčiluješ?
Zůstaň takový jako předtím
Všechno je už vyřešené
Tak jak by jsi to nechal
Uvidíš

Že tě mám ráda takového jaký jsi
Když jezdíme v tvém autě
A bavíš se se mnou, jen ty a já
Ale stal jsi se

Někým jiným
Když si s ostatními
Sleduješ, co se děje za tvými zády
Jakoby jsi se nedokázal uvolnit
Snažíš se být super
Ale mně připadáš jako blázen
Pověz mi

Proč musíš věci dělat tak
komplikované?
Vidím, že se tváříš jako
někdo jiný a to mě frustruje
Život je už takový
A ty padáš a plazíš se
A zasypáváš se a bereš, co dostaneš
A překroutíš to na poctivost
A slibuješ mi
Že nikdy nezjistíš, že podvádíš
Ne, ne, ne

Přicházíš bez ohlášení
Oblečený jako někdo jiný
Kde jsi ty a v čem to je
Způsobuješ
Že se ti smějem, když nahodíš svou pózu
Obleč si tyto zbohatlické šaty
Víš, že nikoho neoklameš
Když si se stal někým jiným

Někým jiným
Když jsi s ostatními
Sleduješ, co se děje za tvými zády
Jakoby jsi nevědel, jak se uvolnit
Snažíš se být super
Ale mně připadáš jako blázen
Řekni mi

Proč musíš dělat věci tak
komplikované?
Vidím, že se chováš jako
někdo jiný a to mě frustruje
Život je už takový
A ty padáš a plazíš se
A zasypávaš se a bereš, co dostaneš
A překroutíš na poctivost
A slibuješ mi
Že nikdy nezjistím, že podvádíš
Ne, ne, ne

Vychladni
Proč se rozčiluješ?
Zůstaň takový, jako předtím
Všechno je už vyřešené
Jakoby jsi to nechal tak
Uvidíš

Někoho jiného
Když jsi s ostatními
Sleduješ, co se děje za tvými zády
Jakoby jsi se nedokázal uvlonit
Snažíš se být super
Ale mně připadáš jako blázen
Řekni mi

Proč musíš dělat věci tak
komplikované?
Vidím, že se chováš, jako
někdo jiný a to mě frustruje
Život je už takový
A ty padáš a plazíš se
A zasypávaš se a bereš, co dostaneš
A překroutíš to na poctivost
A slibuješ mi
Že nikdy nezjistím, že podvádíš
Ne, ne, ne

Avril lavigne-Complicated

8. června 2008 v 20:40 | Kristý |  Avril-texty

Avril Lavigne - Complicated

Uh huh, life's like this
Uh huh, uh huh, that's the way it is
Cause life's like this
Uh huh, uh huh that's the way it is

Chill out whatcha yelling' for?
Lay back it's all been done before
And if you could only let it be
you will see
I like you the way you are
When we're drivin' in your car
and you're talking to me one on one but you've become

Somebody else round everyone else

You're watching your back like you can't relax
You're tryin' to be cool you look like a fool to me
Tell me

Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like you're somebody else gets me frustrated
Life's like this you
And you fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into honesty
and promise me I'm never gonna find you fake it
no no no

You come over unannounced
dressed up like you're somethin' else
where you are and where it's at you see
you're making me
laugh out when you strike your pose
take off all your preppy clothes
you know you're not fooling anyone
when you've become


Somebody else round everyone else
Watching your back, like you can't relax
Trying to be cool you look like a fool to me
Tell me

Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like you're somebody else gets me frustrated
Life's like this you
and You fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into
honesty
promise me I'm never gonna find you fake it
no no no


Chill out whatcha yelling for?
Lay back, it's all been done before
And if you could only let it be
You will see


Somebody else round everyone else
You're watching your back, like you can't relax
You're trying to be cool, you look like a fool to me
Tell me

Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like you're somebody else gets me frustrated
Life's like this you
and You fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into
honesty
promise me I'm never gonna find you fake it
no no

Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like your somebody else gets me frustrated
Life's like this you
You fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into honesty
promise me I'm never gonna find you fake it
no no no

Avril lavigne- My happy ending

8. června 2008 v 20:38 | Kristý |  Avril-texty

MY HAPPY ENDING

So much for my happy ending
Oh oh, oh oh, oh oh...

Let´s talk this over
It´s not like we´re dead
Was it something I did?
Was it something You said?
Don´t leave me hanging
In a city so dead
Held up so high
On such a breakable thread

You were all the things I thought I knew
And I thought we could be

[Chorus:]
You were everything, everything that I wanted
We were meant to be, supposed to be, but we lost it
And all of the memories, so close to me, just fade away
All this time you were pretending
So much for my happy ending
Oh oh, oh oh, oh oh...

You´ve got your dumb friends
I know what they say
They tell you I´m difficult
But so are they
But they don´t know me
Do they even know you?
All the things you hide from me
All the shit that you do

You were all the things I thought I knew
And I thought we could be

[Chorus]

It´s nice to know that you were there
Thanks for acting like you cared
And making me feel like I was the only one
It´s nice to know we had it all
Thanks for watching as I fall
And letting me know we were done

[Chorus x2]

[x2]
Oh oh, oh oh, oh oh...
So much for my happy ending

Oh oh, oh oh, oh oh...

Miluj

8. června 2008 v 20:28 | Kristý |  L.Á.S.K.A. není žádná hra

Miluj

Miluj muže, který ti neříká, že jsi "sexy",ale že jsi "krásná".
Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi to položila.
Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát.
Toho, který libá tvé tělo.
Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.
Toho, který říka: "Co si dáš, broučku? Ja vařim."
Toho, který tě pred svými přáteli vezme za ruku.
Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě
štěstěny, když má zrovna tebe.
A který tě představí svým přatelům se slovy:"Tak to je ona."
Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejme milovat navždy.